Club d'Escacs Gerunda

  • Incrementar grandària de la font
  • Grandària de la font predeterminat
  • Decrementar grandària de la font

Per equips 2010 3a Prov. Grup B
Resultats - Ronda 9 (21.03.2010) Sel.lecciona la ronda:

Diumenge, 21 de Març de 2010
09:30    BIPLa Bisbal B-VACVacant4:0 ¡Comenta aquest match en els fòrums!
09:30    BANBanyoles D-SEGSanta Eugènia E1:3 ¡Comenta aquest match en els fòrums!
09:30    OLOOlot D-CSSCassà C1.5:2.5 ¡Comenta aquest match en els fòrums!
09:30    SLTSalt i Girona D-GERGerunda F0:4 ¡Comenta aquest match en els fòrums!
09:30    DCTDotze Castells B-PALPalafrugell C-:- ¡Comenta aquest match en els fòrums!

« Ronda prèvia   06 07 08 09
Classificació  (*)

Classificació   Equip Punts Jugats G E P
1 DCT Dotze Castells B
2 OLO Olot D
3 CSS Cassà C
4 PAL Palafrugell C 5.5 
5 BAN Banyoles D 4.5 
- GER Gerunda F 4.5 
7 SEG Santa Eugènia E 3.5 
8 BIP La Bisbal B
9 SLT Salt i Girona D
10 VAC Vacant


Pujen Promociona Es mantenen Baixen Equip local 

    (*) La classificació és orientativa, els resultats oficials els podeu consultar
    a la web de la Federació Catalana

La frase de la setmana

"Si els escacs són lluita, el millor és Lasker; si els escacs són ciència, el millor és Capablanca; si els escacs són art, el millor és Alekhine "

GM S. Tartakower

Problema del dia


Subscriu-te a la web!!

Pots seguir les novetats de la web per email o bé amb el nostre feed RSS.    

Entra el teu email:


  Web C.E. Gerunda
      

Ens trobaràs al Facebook!

     

Trobes el contingut de la web interessant? Comparteix-ho afegint una nota al teu perfil del facebook.

T'expliquem com fer-ho!

Col.laboradors


Idioma

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Welcome

Fes-te soci!!

Propers esdeveniments

Usuaris connectats

Cap usuari connectat

L'enquesta

Quin és l'escaquista de la Història que més t'ha impactat?
 

Amb Firefox!

Veuràs molt millor la nostra web si fas servir el Firefox!! Descarrega-te'l a la següent direcció: www.getFirefox.com