Club d'Escacs Gerunda

  • Incrementar grandària de la font
  • Grandària de la font predeterminat
  • Decrementar grandària de la font

Links
Mostrar # 
# Enllaços Impressions
1   Link   Xè Campionat d'Escacs Aficionat
(Girona, 25/09/2010)
637
2   Link   3r. Campionat d'Escacs Actius Riudellots de la Selva
(Riudellots de la Selva, 26/09/2010)
366
3   Link   Campionat d'Escacs Tardor Salt 2010
(Salt, 01/10/2010)
474
4   Link   XXIII Campionat Obert d’Escacs
(Llers. 01/10/2010)
796
5   Link   XXV Obert Costa Brava 2010
(Palafrugell, 02/10/2010)
846
6   Link   Campionat Provincial Gironí 2010
(Girona, 03/10/2010)
863
7   Link   I Torneig Actius Sant Feliu de Guíxols
(12/10/2010)
820
8   Link   XII Campionat d'escacs actius de Fires
(Girona, 01/11/2010)
1330
9   Link   Ràpides Santa Eugènia
(Girona, 23/10/2010)
862
10   Link   Festa Major Els Palaus
(Agullana, 31/10/2010)
1140
11   Link   VIII Festival d'Escacs Memorial David Garcia Ilundain
(Barcelona, 11/12/2010)
951
12   Link   II Llampec d'Escacs Hotel Costa Brava 2010
(Platja d'Aro, 05/12/2010)
709
13   Link   III Escacs Actius Hotel Costa Brava 2010
(Platja d'Aro, 05 i 06/12/2010)
792
14   Link   I Campionat Nadalenc d'Escacs Sub-14
(Girona, 27 i 28/12/2010)
924
15   Link   Campionat Juvenil de Girona
(Salt, del 8 al 22 de gener)
1056
16   Link   Copa Catalana - Fase Territorial Girona
(Girona, 16/01/2011)
1050
17   Link   Ràpides Festa Major de Llers
(Llers, 09/01/2011)
858
18   Link   V Obert Santa Eugènia
(Santa Eugènia, 14/01/2011)
1080
19   Link   Campionat gironí per edats Sub 8 i Sub 10
(Girona, del 29/01/2011 al 19/02/2011)
1957
20   Link   Campionat gironí per edats Sub 12 i Sub 14
(Sant Gregori, del 20/01/2011 al 19/02/2011)
1926
21   Link   Campionat gironí per edats Sub 16
(Santa Eugènia, del 29/01/2011 al 19/02/2011)
1932
22   Link   Campionat de veterans gironí
(Girona, del 10/02 al 24/03)
1268
23   Link   Campionat de Catalunya sub10 a sub16
(Vila-Seca i Salou, 16/04/2011)
1945
24   Link   XXXVII Obert Restaurant Vilanova
(Salt, 29/04/2011)
1290
25   Link   II Open de Mollet Ciutat dels Escacs
(Mollet del Vallès, 30/04/2011)
1410
26   Link   I Tancat "Mollet Ciutat dels Escacs"
(Mollet del Vallès, 30/04/2011)
1450
27   Link   V Obert d'escacs de Llinars
(Llinars del Vallès, 30/04/2011)
1754
28   Link   XXIII Obert Internacional Vila de Sant Boi 2011
(Sant Boi, 29/04/2011)
1388
29   Link   I Torneig Escacs Actius Santa Eugènia 2011
(Santa Eugènia, 01/05/2011)
1403
30   Link   II Obert d'escacs dels Volcans
(Olot, 09/04/2011)
781
31   Link   Campionat d'Escacs La Cirera 2011
(Llers, 21/05/2011)
1550
32   Link   XIX Festa Major de Cassà
(Cassà de la Selva, 12/06/2011)
1182
33   Link   Festa Gironina 2011
(Girona, 05/06/2011)
751
34   Link   Ràpides Volta i Volta 2011
(Girona, 29/06/2011)
3242
35   Link   II Obert Ciutat de Girona
(Girona, 14/07/2011)
3769
36   Link   Campionat Final de curs Escola Gerunda
(Girona, 18/06/2011)
2005
37   Link   VI Escacs Actius Ajuntament de Sant Gregori
(Sant Gregori, 09/07/2011)
491
38   Link   VI Llampec d'Escacs Santa Eugènia de Ter
(Santa Eugènia de Ter, 03/09/2011)
1207
39   Link   III Torneig Festa Major Caldes de Malavella
(Caldes, 06/08/2011)
491
40   Link   I Obert "CAF - Platja d'Aro"
(Platja d'Aro, 02/09/2011)
581
41   Link   V Torneig de Ràpides Sub16 Festa Major Pineda de Mar
(Pineda de Mar, 27/08/2011)
360
42   Link   XXXIII Ràpides d’Escacs Festa Major Pineda de Mar
(Pineda de Mar, 28/08/2011)
392
43   Link   II Torneig de ràpides d'escacs Festa Major de Ripollet
(Ripollet, 28/08/2011)
462
44   Link   VII Torneig d'escacs Festa Major de Campdevànol
(Campdevànol, 17/09/2011)
861
45   Link   XIX Open d'Escacs Actius Vallfogona 2011
(Vallfogona de Balaguer, 24 i 25/09/2011)
945
46   Link   I Open Internacional Aiguafreda-Sant Martí
(Aiguafreda, 03/09/2011)
681
47   Link   Campionat Provincial Individual Gironí 2011
(Santa Eugènia, 09/10/2011)
919
48   Link   Campionat Provincial Individual Femení 2011
(Banyoles, 24/09/2011)
637
49   Link   XXVI Torneig Obert Costa Brava
(Palafrugell, 24/09/2011)
690
50   Link   V Torneig Poble de Vilobí
(Vilobí d'Onyar, 17/09/2011)
590
51   Link   III Obert Llampec d'Olot
(Olot, 10/09/2011)
396
52   Link   Campionat Partides Llampec 2011
(Llers, 10/09/2011)
548
53   Link   Escacs Actius Festa Major de Riudellots
(Riudellots de la Selva, 25/09/2011)
389
54   Link   XXIV Obert Vila de Llers
(Llers, 07/10/2011)
352
55   Link   Campionat Matinal d'escacs Sub 10
(Girona, 15/10/2011)
401
56   Link   Teatre MAD Spassky-Fischer
(Sala la Mercè, Girona, 13/11/2011)
2536
57   Link   XIII Campionat de Fires "Memorial Antoni Medinyà"
(Girona, 01/11/2011)
2099
58   Link   XI Campionat d'Escacs d'Aficionats
(Girona, 19/11/2011)
306
59   Link   II Obert d'escacs llampec "Morrigan Open"
(Figueres, 26/11/2011)
308
60   Link   Campionat de Tinglado (passapeces) Marató TV3
(Llers, 18/12/2011)
545
61   Link   IV Actius de Platja d'Aro
(Platja d'Aro, 5 i 6 de desembre)
463
62   Link   IX Festival Memorial Garcia Ilundain 2011
(Barcelona, 17/12/2011)
476
63   Link   Campionat d'Espanya de ràpides 2011
(Barcelona, 18/12/2011)
367
64   Link   Tarda d'escacs Centre Cívic Pla de Palau
(Girona, 10/12/2011)
352
65   Link   II Campionat Nadalenc sub14
(Girona, 27 i 28/12/2011)
1529
66   Link   Copa Catalana - fase gironina
(Lloret de Mar, 15/01/2012)
343
67   Link   Final Territorial Girona - Sub 8 / Sub 10 / Sub 12
(Girona, del 28/01 al 18/02)
311
68   Link   Campionat Veterans de Girona
(Girona, del 22/02/2012 al 04/04/2012)
283
69   Link   III Torneig Juvenil Costa Brava 2012
(Palafrugell, del 28/04 al 19/05)
507
70   Link   I Memorial Josep Xapellí
(Lloret de Mar, 6 i 7 del 04/2012)
356
71   Link   I Torneig Obert Vila de Blanes
(Blanes, del 15/04/2012 al 10/06/2012)
388
72   Link   VIè Obert Llinars
(Llinars, del 14/04/2012 al 09/06/2012)
571
73   Link   I Torneig de ràpides Solidari
(Girona, 14/04/2012)
332
74   Link   Campionat de Catalunya Sub-8
(Vilaseca, 21 i 22 d'abril)
245
75   Link   Campionat Intergeneracional
Calella (Barcelona), matx Veterans-Fèmines matí, Campionat de Ràpides tarda
329
76   Link   Campionat de Ràpides
(Calella - Barcelona, 1/5/2012 tarda)
303
77   Link   XIIè Campionat d'Escacs Aficionat
(Bar GEIEG Sant Ponç, 28/4/2012)
204
78   Link   III Obert dels Volcans
(Olot, dissabtes a partir del 26/5/12)
412
79   Link   Campionat de Catalunya de Veterans
(Santa Sussanna, de l'11 al 19/5/12)
261
80   Link   Campionat d'escacs "la Cirera"
(Llers, a partir del 19/5/2012)
248
81   Link   VIII Torneig Infantil Cosmocaixa
(Barcelona, 19/5/2012)
310
82   Link   XX Ràpides Festa Major Cassà
(Ràpides matinals, Cassà 10/06/2012)
315
83   Link   III Obert Ciutat de Girona
(Girona, del 16 al 24 de juliol)
1113
84   Link   Campionat Gironí Ràpides i Ràpides Sub12
(Club de Golf Girona, 17 de juny)
296
85   Link   IV Escacs a la Fresca
(Ràpides davant el "Volta i Volta" Plaça Independència Girona, 28/06/2012)
717
86   Link   VIIè Torneig Actiu de Sant Gregori
(Piscina Municipal de Sant Gregori, 8 de juliol)
298
87   Link   XIIè Obert Internacional Ciutat Olot
(Actius, Olot, 29/7/2012)
509
88   Link   XIIIè Obert Internacional Figueres "Miquel Mas"
(Figueres, del 9 al 16/8/2012)
488
89   Link   Quadrangular escacs Festa Major Sant Pol
(Equips, Sant Pol, 21/7/2012)
196
90   Link   IV Festa Major Caldes de Malavella
(Ràpides, Caldes, 4/8/2012)
206
91   Link   Ràpides Festa Major Caldes de Malavella
(Caldes de Malavella, 04/08/2012)
275
92   Link   VI Escacs Actius de Santa Pau
(Actius matinals a Santa Pau, 12/8/12)
247
93   Link   Ràpides Sub16 Festa Major Pineda de Mar
(Ràpides matinals sub16 25/8/2012, Pineda)
219
94   Link   Ràpides Festa Major Pineda de Mar
(Ràpides matinals 26/08/2012, Pineda)
208
95   Link   VII Llampec Santa Eugènia
(Ràpides, Can Ninetes Girona, 8/9/2012)
305
96   Link   Campionat Catalunya Ràpides Individual
(Ràpides, Sant Adrià, 15/9/2012)
217
97   Link   Territorial Gironí Individual Absolut
(Girona, del 7/10/2012 al 2/12/2012)
391
98   Link   VIII Ràpides Festa Major Campdevànol
(Ràpides al Casino de Campdevànol, 15/9/2012)
272
99   Link   V Actius Poble Vilobí
(Actius per equips, Vilobí, 15/9/2012)
283
100   Link   Cursos d'escacs Escola Gerunda !!!
(Cursos per tots els nivells i edats, a partir del 17/9/2012)
225
Pàgina 1 de 4

La frase de la setmana

"Si els escacs són lluita, el millor és Lasker; si els escacs són ciència, el millor és Capablanca; si els escacs són art, el millor és Alekhine "

GM S. Tartakower

Problema del dia


Subscriu-te a la web!!

Pots seguir les novetats de la web per email o bé amb el nostre feed RSS.    

Entra el teu email:


  Web C.E. Gerunda
      

Ens trobaràs al Facebook!

     

Trobes el contingut de la web interessant? Comparteix-ho afegint una nota al teu perfil del facebook.

T'expliquem com fer-ho!

Col.laboradors


Idioma

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Welcome

Fes-te soci!!

Propers esdeveniments

Usuaris connectats

Cap usuari connectat

L'enquesta

Quin és l'escaquista de la Història que més t'ha impactat?
 

Amb Firefox!

Veuràs molt millor la nostra web si fas servir el Firefox!! Descarrega-te'l a la següent direcció: www.getFirefox.com