En aquesta secció us oferim la possibilitat de consultar els elos dels clubs de la província de Girona en base a la última llista d'ELO publicada.

Per defecte surten tots els jugadors però podeu filtrar pel club que vulgueu. La informació surt ordenada per ordre de força.

Rank. Jugador Club Títol ELO
1 DANIIL DUBOV PDA GM 2683
2 YANNICK GOZZOLI FIG GM 2584
3 ALVAR ALONSO ROSELL GER GM 2579
4 LEVAN AROSHIDZE BAN GM 2561
5 MIKHAIL DEMIDOV PDA MI 2552
6 JAVIER CAMPOS MORENO FIG GM 2494
7 ERIC PRIE GER GM 2468
8 ALEX VIDAL ZAMORA OLO MF 2460
9 ALEXANDER GUTENEV PDA MI 2458
10 IGOR GLEK OLO GM 2455
11 KEVIN PAVETO GER MI 2452
12 JORGE BOBADILLA VIERA PDA MI 2410
13 POL SABRIA BATLLE OLO MC 2410
14 PIERRE VILLEGAS BAN MI 2409
15 ARTURO VIDARTE MORALES PDA MI 2406
16 GENNADY KOZLOV PDA MF 2374
17 JUAN ANTONIO VILLAR REYMUNDO PDA MC 2373
18 JAUME VIVES ESMERAT FIG MF 2369
19 ALBERT PI PARES FIG 1 2367
20 JORGE GONZALEZ RODRIGUEZ FIG MI 2367
21 LUIS ENRIQUE VALLE MAYTIN GER MF 2364
22 CARLES SALGADO ALLARIA PDA MF 2357
23 OSCAR FRANCISCO BAÑOS FIG MC 2352
24 RAFAEL BUSQUETS PRAT OLO MC 2338
25 MARTI MAYO CASADEMONT GER MF 2328
26 JORDI TRIADU CASSA OLO MC 2327
27 JORDI SERRA PAGES FIG MC 2322
28 DIDIER FERNANDEZ PEREZ FIG MC 2320
29 MARC BALAGUE CAMPS BAN MC 2318
30 MANEL PIJUAN HERRANZ FIG MC 2317
31 RASEN MEDIÑA MASDEU GER 2 2315
32 JOSEP ROMERO RUSCALLEDA TOD MC 2304
33 RAMON DORCA DILME BAN MC 2299
34 GUILLEM SALAGRAN FERRAGUT GER MC 2294
35 RICARD NADAL FAJARDO PDA 1 2287
36 DANIEL MOLINA CARRETERO GER MC 2281
37 JOAQUIM FONS MONTESINOS SFG 1 2281
38 ALBERT MURATET CASADEVALL SGR MC 2277
39 ABEL LAZARO PUJOL OLO 2 2275
40 ALEJO ISMAEL GIMENEZ AGUIRRE BAN MI 2275
41 SERGI VINARDELL CRUAÑAS OLO MC 2274
42 MATTHIAS HOENSCH BAN MF 2273
43 ALEXANDRE PINSACH GELABERT FIG MC 2266
44 EDUARD IBAÑEZ TARRADELLAS FIG MF 2266
45 ALFRED MONT DE ROJAS SFG   2261
46 JOAN PEDRO AYLLON RODRIGUEZ TOD MC 2251
47 RAFEL ANGELATS MORATO TOD 1 2251
48 EMILI COLLS GELABERTO FIG MC 2249
49 DAVID CARRASCO HOLGADO GER 1 2246
50 SERGI GONZALEZ VERICAT GER MC 2244
51 JOSEP Mª LILLO FERRER BAN 2 2242
52 ORIOL SERRA CANALS AEM   2239
53 JAUME MUNDET RIERA GER MC 2232
54 JORDI GUSO LLORCA GER MC 2232
55 MANUEL CASTRO MOLERO GER MC 2230
56 FRANCESC MILLARET LORES GER   2227
57 JESUS NICOLAS LECHA GONZALEZ SFG   2227
58 EDUARD CAMPS TARRES TOD MC 2226
59 JUAN FRANCISCO CAMPO ECHEVARRIA BAN 1 2223
60 MONICA VILAR LOPEZ FIG MF 2221
61 ARNAU CLOT CHICO SEG 1 2218
62 CARLES CASACUBERTA VERGES OLO   2218
63 ANGEL MAYOR SANCHEZ CSS 1 2216
64 CARLES BARRERA CLOT SGR 1 2216
65 JUAN DOMINGO CAPUTO PDA   2204
66 JORDI VALL DE VILAMARO OLO MC 2203
67 XAVIER PIERA FINA OLO   2203
68 SERGI DIAZ MUÑOZ BAN 1 2202
69 ANTONIO BONELL MITJANS GER   2200
70 LLUIS PARALS MARCE FIG MC 2200
71 FRANCESC FERNANDEZ GARCIA PAL 1 2193
72 FRANCESC PARRAMON ROS GER 2 2193
73 DAVID PINYOL CLAPERA OLO   2189
74 JORDI BIGAS HOSPITAL SFG   2188
75 ALBERT NEGRE MORET FIG   2187
76 NEMESI SUITA GARCESO SGR   2183
77 STANISLAV ROMANOV PDA   2182
78 FELIP TOSAN PEREIRA PAL   2180
79 JOSEP XAVIER MATEO MORENO LLO   2179
80 LLUIS CASANELLAS RUANO SEG MC 2178
81 MANEL CORONADO IRUELA PAL   2173
82 RICARD LLERINS BONET HTR   2173
83 FRANCESC COBOS NAVARRO HTR   2170
84 JOSEP GARCIA MARTINEZ TOS   2167
85 JORDI PAGES RAFART OLO MC 2166
86 JORDI BALAGUE CANADELL BAN   2160
87 MANEL CASTELLANOS REDONDO PDA   2153
88 JOSEP GONZALEZ ESCUDERO AEM   2148
89 RAFAEL DE AZUA ARPI GER   2146
90 JAVIER CASTRILLON OTERO GER   2144
91 MIQUEL FERNANDEZ GUTIERREZ BIP   2144
92 JOAN FLUVIA FRIGOLA TOD MC 2143
93 LAURA GARCIA TABERNER SGR   2141
94 LUIS ANTONIO TERRY CUELLAR OLO   2141
95 JAUME ROVIRA VILA GER   2138
96 TORSTEN CLAUS REX SEG   2136
97 CARLES ROS BOSCH VIB   2132
98 JOSÉ ANTONIO FLORES MENDOZA PDA   2132
99 ANTONI CID BLAZQUEZ OLO   2131
100 CARLES JORDA GARCIA LLO   2131
101 JORDI GUITART UTSET LLO   2127
102 JESUS MOLES FUENTES GER   2126
103 ANDREU MAYO CASADEMONT GER   2124
104 KRASSIMIR HRISTOV PETROV LLO   2123
105 SALVADOR LOPEZ BURGOS BIP   2123
106 BIEL HORTA GAFAROT GER   2121
107 JESUS CABALLERO MAYTIN SGR   2120
108 FRANCESC XAVIER SAURINA SUÑER GER 1 2115
109 JORDI GARCIA BUSQUETS GER MC 2113
110 EDUARD PRUJA RAMIREZ GER   2110
111 JORDI DIAZ COMAS PDA   2109
112 NARCIS TARRUS GALTER GER   2109
113 LLORENÇ RAMON ESTADES GER   2108
114 SIMON MOGRO FLORES SEG   2108
115 DAVID HUICI BENTUE GER   2107
116 SALVADOR FERRER VIÑAS PAL   2107
117 PAU RODRIGUEZ CASTILLEJO TOD   2101
118 PERE CLARA ESTEVE CSS   2100
119 ALBERT PAU PLANA FIG   2096
120 ENRIC DILME BOSCH BIP   2095
121 VASILY RADIONOV BLA   2093
122 ROBERT CARLOS ALVAREZ MARTINEZ FIG   2092
123 RICARDO ALEJO ALVAREZ CSS   2091
124 JORDI PARAYRE SOGUERO TOS   2089
125 FRANCESC XAVIER PEREZ LOPEZ CSS   2081
126 JOAN FONTANILLAS SANCHEZ HTR   2077
127 JOSEP Mª MIR CODINA OLO   2077
128 JOAN ALONSO JIMENEZ FIG   2076
129 JOSEP SOBRERROCA BASAGAÑAS OLO   2074
130 JUAN ALBER GARCIA CARO AEM   2074
131 MANEL DURAN GONZALEZ FIG   2074
132 OLIVER PEREZ FONOLLERAS FIG   2068
133 ROBERTO CORDANO SPA   2067
134 ELIES MURATET CASADEVALL ATZ   2066
135 ANTONI MANZANARES COLL GER   2065
136 JORDI RIBERA MAYNES SFG   2065
137 JORDI JOAN BUENACASA GARCIA FOR   2064
138 JORDI SERRA SOLA SFG   2064
139 MARCEL TORRENTA PLANAS FOR   2064
140 ALEXANDER KRIPANOV LLO   2062
141 JOSEP CRUAÑAS RUART CSS   2062
142 CARLES SERRA LABRADOR GER   2059
143 JORDI ALVAREZ SERRA PDA   2058
144 JOSEP Mª VILANOVA GUARDIOLA FIG   2056
145 JAUME VIÑAS SERRA FIG   2054
146 ALFONSO PEREZ LOPEZ FIG   2052
147 CARLES VINUESA CAIMEL TOD   2050
148 GEORGI KIRILOV STOYKV LLO   2047
149 JOAQUIM MUNDET RIERA GER   2046
150 JORDI BARNEDA CIURANA BIP   2045
151 RAFAEL GALLEGO TERRIS FIG   2039
152 DANIEL ANGELATS PIGNATELLI TOD   2038
153 BERNAT XIFRA TOME GER   2037
154 JOAN SANCHEZ LUQUE PDA   2036
155 JORDI COLOMER CAMARASA GER   2035
156 SERGI ALSINA FRANCO GER   2035
157 CARLES OTERO SALGAS CSS   2033
158 JAUME CAÑIGUERAL SALVADO CSS   2033
159 MARC JORDA OTTENS GER   2031
160 FRANCESC BONAVIA HEREDIA SFG   2029
161 ANTONI OLIVA LLORENS BAN   2028
162 RICARD CABALLERO MONTESO SFG   2023
163 NOLI GUZMAN MAGLAYA DCT   2019
164 MIQUEL FARRE I BENSENY SGR   2018
165 ALBERT TRIAS MANSILLA GER   2017
166 JAUME DEL POZO MORENO OLO   2016
167 JOSEP JACOB VELEZ MASERO TOD   2014
168 JAUME RUIZ DE MORALES I CESPEDES BAN   2012
169 EUGENI CROS FIGUERAS DCT   2011
170 JOSEP Mª LLACH MASCARO BAN   2011
171 GASPAR SUBIRANA RAFART OLO   2010
172 JOSEP ANTONI GONZALEZ RODRIGUEZ SFG   2009
173 JULIA MURATET CARMONA BAN   2004
174 BALDIRI FAJULA FARRES OLO   2003
175 ANGEL CUEVAS SILVA FIG   2002
176 VICTORIO CURIEL PEREZ GER   2002
177 ANTONI ARGILÉS ORMO PAL   2000
178 ISAAC TURON CROSA SEG   1996
179 ENRIC SERRA AMAT AEM   1993
180 JOSEP CARRERAS VILALTA GER   1990
181 IRINA IOSELIANI PDA   1989
182 JOSEP Mª SALLERAS MERCADER AEM   1988
183 HERIBERT JURADO CODERCH OLO   1987
184 JOAN NADAL REBARTER GER   1984
185 MIQUEL CANAL MORELL OLO   1984
186 DAVID FERNANDEZ ALSINA GER   1983
187 ISAAC GULTRESA BOADA OLO   1983
188 ELOI FANALS MOLA GER   1982
189 MANEL SOLA GARCIA OLO   1980
190 ESTEBAN SERRANO CANTERA HTR   1979
191 NARCIS TRILLA JUANOLA DCT   1978
192 ANTONIO FERNANDEZ MARIN FIG   1977
193 JOSEP GULTRESA LOPEZ OLO   1976
194 JORDI ADILLON BOSCH TOD   1975
195 JORDI FAIXEDAS VIDAL FOR   1974
196 ADELITO RUIZ PLANAS LLO   1973
197 JAUME RODRIGUEZ BALMAÑA SEG   1973
198 MARC CROS GARCIA OLO   1967
199 ALBERT SUREDA MASSAGUER SFG   1965
200 CARLES FALGUERAS MARTI FIG   1965
201 JOAN TURON COSTABELLA BIP   1965
202 LLUIS RAMIREZ GARCIA TOD   1965
203 ALBERT BARCELO TRIAS BAN   1964
204 JOAN CARRANZA FONT VIB   1964
205 JOSEP PONT BERENGUER GER   1963
206 FRANCESC ESTEVEZ MONTILLA SFG   1962
207 MARC BAIG FALGUERAS GER   1962
208 JOSEP GARRIGA SANCHEZ FIG   1961
209 SALVADOR ALARCON PAGES SEG   1960
210 ALEXANDRE ROS ROGER BLA   1959
211 CARLES TRIAS BOSCH FIG   1957
212 LAURA VIÑOLAS ANGLADA FIG   1957
213 JOAN ALBERT DALMAS PORQUERES BIP   1956
214 ALBERT BADOSA ROMANYO SPA   1954
215 MARCELINO PALMERO CASTILLO BLA   1954
216 ENRIC NOTARIO FRECHINA SGR   1952
217 XAVIER VILA PAGES GER   1952
218 JOSEP FONT FONT PDA   1951
219 EMILIO CASTILLO ANTON FIG   1950
220 VLADIMIR VOLKOV PDA   1950
221 SANTIAGO SALA HUGUET OLO   1948
222 JOSEP SERRA PALOMAR GER   1946
223 MOISES URBANO CABRERA GER   1946
224 JORDI CAMPRUBI I JUANOLA BAN   1945
225 FRANCESC GALVEZ RIERA SPA   1944
226 DANIEL BELTRAN VIDAL HTR   1943
227 JULI ZAMORA ALARCON BAN   1943
228 LLUIS PUIGDEMONT MIR TOD   1942
229 FRANCESC HERNANDEZ REQUENA OLO   1940
230 JOFRE CUSTODIO CRIADO HTR   1939
231 PAU ESTEVE FERRER CLM   1939
232 VICENTE VIGIER PONS HTR   1939
233 ELIAS MURATET ESTEBAN ATZ   1937
234 JORDI OLCINA MONELLS OLO   1937
235 DAVID PAGÉS LÓPEZ SFG   1935
236 ANTONI DAVID XAPELLI LLO   1934
237 JOSEP ANTONI PEREZ LOPEZ CSS   1934
238 MANUEL MORALES CASTAÑEDA BIP   1934
239 MARTI INSA PUJOLAR AEM   1934
240 JOAN ANTONI MORALES RAMIREZ SGR   1933
241 JOAN MATO BONANY PAL   1933
242 JOSEP MARIA TEIXIDOR BANUS SEG   1933
243 RAMON BLANCO ESQUENA DCT   1931
244 JORDI LLAUSAS FRIGOLA BIP   1930
245 JOSEP ROIG PAGES DCT   1930
246 JOAN GALLART VILA SEG   1929
247 GUILLEM TURRO FRIGOLA BAN   1927
248 JORDI TEIXIDOR JORDA OLO   1926
249 IVAN RODRIGUEZ NAVARRO TOD   1925
250 ROBERT HERRERO NOGAREDA OLO   1925
251 ALBERT GRATACOS I FONT BAN   1924
252 JOAN ENRIC CASTELLÀ MARGARIT SEG   1923
253 FRANCESC MASSAGUER SOLES CLM   1916
254 LEO VALLE LUIS GER   1915
255 JORDI SOLÉ BENEGUES CLM   1913
256 OSCAR NAHUEL ROQUETA MAFFEI SEG   1912
257 JAUME CAMPRUBI I JUANOLA BAN   1910
258 DANIEL GILI MUÑOZ FIG   1908
259 PABLO ARMENTA HEGEL PDA   1905
260 GONZALO ALBARRAN PONCE DCT   1904
261 JORDI CARRAMIÑANA PUIG SFG   1904
262 JOAN MANEL CANO EGEA SGR   1903
263 ALAIN BEAUZAMY AEM   1901
264 JORDI GUELL BARNADAS SEG   1900
265 PERE MARFIL PALOMINO BLA   1900
266 GERARD MARTIN ALVAREZ BAN   1897
267 ANGEL GUTIERREZ GALINDO FIG   1896
268 JORDI PAGES PUJOL TOD   1893
269 ALBERT SERRA JUANOLA BAN   1892
270 ANDREU FERNANDEZ MOLAS FIG   1892
271 CARLES VILA CAMPS MNG   1891
272 KENNY ENRIQUE NIÑO YEPES LLO   1891
273 ERNEST BOU JANOHER BIP   1890
274 BERNAT DE CLARAVALL RODRIGUEZ FERNANDEZ GER   1886
275 JOSEP PARETAS ROS BIP   1884
276 EMMANUEL YVES SALOMON DCT   1880
277 JORDI CHALMETA TORREDEMER BAN   1880
278 PERE GARRIGA ROCA VIB   1879
279 EULOGIO FERNANDEZ CARRILLO DCT   1877
280 JORDI GIL CLARIANA DCT   1877
281 RICHARD GARCIA SPA   1877
282 XAVIER RUBIO FERRARONS OLO   1877
283 JORGE COBOS NAVARRO HTR   1875
284 XAVIER SERRAT JUANOLA SPA   1871
285 EMMA CLARA COSTA PDA   1870
286 IVAN WAEL FASHEH BRAUD HTR   1870
287 JORDI VIDAL PALOU SEG   1870
288 JUAN CARLOS CAPILLA FERNANDEZ CSS   1870
289 ANTONI FOIX BRETO SGR   1868
290 CARLES TRIAS PUNSET SPA   1868
291 JOSEP LLUSSA COROMINAS OLO   1868
292 MOISES RODRIGUEZ DE GUZMAN OLO   1865
293 RAMON VIÑAS TORNE CSS   1864
294 JOAN MOLES BENALI SEG   1863
295 JUAN ANTONIO DELGADO RUS SEG   1863
296 MANUEL RIUS GARGALLO FOR   1863
297 ANTONIO FUENTES PEREZ TOD   1862
298 MARCEL CAMPS CARRERAS GER   1862
299 DAVID COBOS NAVARRO HTR   1861
300 JOSEP M. TORRENT LAGRESA DCT   1861
301 XAVIER BUEY BUDO FIG   1861
302 VICENÇ MUSTE MONTCADA OLO   1860
303 CARLES TURA MONER GER   1857
304 ERIC YESTE COSTA OLO   1857
305 RODRIGO MURILLO FIOL FIG   1856
306 JAUME VENTURA PRIM CSS   1855
307 JOAQUIM FELIU PALE PAL   1855
308 LLUIS CABACO ROCA SEG   1855
309 DANIEL MARQUES REIG BAN   1853
310 FRANCESC SOY VIÑAS OLO   1851
311 BLAI HIGUERAS RUIZ AEM   1850
312 JOSEP TRIOLA AMETLLER BAN   1850
313 MIQUEL MARULL DUCH FIG   1849
314 ALFONS BUDO POCH OLO   1848
315 JOSEP M. DILME FERRER CLM   1847
316 PERE BORDAS GALOBARDES SGR   1847
317 FRANCESC PASTO BENHAM SFG   1845
318 JUAN ANTONIO FRANCO SOLANAS HTR   1845
319 GUILLEM BURSET CAMPS CSS   1844
320 MIQUEL A. BORDAS GALOBARDES SGR   1842
321 ARNAU VILA I BAGUE FIG   1841
322 JORDI MURATET CASADEVALL BAN   1841
323 RAFAEL GALLARDO GONZALEZ HTR   1841
324 ALBERT JOAN SALA RODRIGUEZ SPA   1840
325 ENRIC DEULOFEU PERAMARCH PAL   1840
326 JOSEP Mª LOPEZ GARCIA FIG   1840
327 SERGI DOMENECH AYATS OLO   1840
328 EDUARD LABIAN SANCHEZ-MAROTO OLO   1839
329 ARIADNA MORENO BASTARDAS HTR   1838
330 MANEL MATEO SERRAT SEG   1838
331 FRANCESC VERA MOLINA FIG   1837
332 JOAN TUBERT MASCORT CSS   1835
333 ALEX MIGUEL BAUER OLO   1834
334 JOSEP M. SERRA MONFORTE PAL   1833
335 CARLES VILAGINES SEGURA HTR   1832
336 JOSE LLOVERAS GOMIS VIB   1831
337 FRANCESC FERRER BLANCH BIP   1830
338 JOSE RAMON PEREIRA GARCIA PAL   1830
339 JOSEP Mª BOIX GRAVOLOSA OLO   1829
340 FRANCESC JUSCAFRESA PRIETO PAL   1827
341 HENRY JOSE ARAMBULO URBANETA FIG   1827
342 JORDI DORCA CLARA OLO   1827
343 JUAN OTONES PACHECO BLA   1823
344 MICHAEL VIKTOR PETEREIT OLO   1822
345 ANTONI GIFREU FONT FIG   1821
346 JAIME BERNARDEZ RODRIGUEZ BLA   1820
347 PAU AMICH VIDAL GER   1819
348 ESTANISLAU PLANTADA SIURANS TOS   1815
349 ÀLEX GARCIA MOLES SEG   1813
350 SERGIO IBAÑEZ RIQUELME TOS   1813
351 MIQUEL FERRER GIRBAL PAL   1811
352 JERONIMO JURADO CAMPOS OLO   1809
353 MANUEL DIEZ FERNÁNDEZ PAL   1809
354 NATALIA SUITA RODRIGUEZ SGR   1809
355 JORDI CARBO MARTI CSS   1805
356 PERE ARMENGOU BERNAL OLO   1804
357 POL VERDAGUER PLANELLA OLO   1804
358 JOAN TERRICABRAS CASTELLS OLO   1803
359 LLUIS COMPTE AUGE FIG   1803
360 ANDREU ROS CAMPS CLM   1802
361 JOAQUIM BOSCH CODINA OLO   1799
362 MAX VOEGELI DCT   1799
363 SAUL DOMENECH MASET SFG   1799
364 ENRIC RECIO ROMAGUERA BLA   1797
365 DANIEL GIMENEZ PAU SEG   1794
366 MIGUEL ANGEL RECUERO GOMEZ LLO   1792
367 PERE BALL-LLOSERA QUERA VIB   1792
368 FRANCESC TARDÍO GEMAR PAL   1790
369 DANIEL ORLANDO DELGADO BERTAINA HTR   1789
370 RICARDO ALFONSO SALES OLO   1789
371 JUDA ISANTA AGUADO SEG   1788
372 ALAIN HOMS ESPINOSA DCT   1787
373 DAVID POU SERRANO FOR   1786
374 JOAN GRIMAL GREBOL TOD   1784
375 JAUME BUSQUETS FONT OLO   1779
376 JAVIER BONILLA RODRIGUEZ GER   1779
377 RICARD ASENSIO GRAELLS SEG   1779
378 JORDI COLLADO RIBE FIG   1778
379 LLUIS BAREA GARCIA PAL   1775
380 LLUIS PUIGVERT VIGO OLO   1775
381 MIQUEL POU TUSET GER   1774
382 ENRIC VAZQUEZ MONTREAL SEG   1773
383 JAUME PRADA CUFI DCT   1772
384 LEANDRO ALCARAZ MARTINEZ FIG   1771
385 FERRAN CANCIO PUJOLS GER   1770
386 ALBERT BUDÓ MAYOL SFG   1769
387 ANDREU SERRA FABREGA AEM   1769
388 JOAN RIERA FABREGAS CSS   1769
389 JORGE GUILLEN PUMAROLA DCT   1769
390 IVAN VOLKOV BAER PDA   1765
391 EUDALD POU LOZANO FOR   1760
392 JOSEP Mª OTONES LOPEZ BLA   1760
393 NAJIB ESSABAH MOUHARRIR BLA   1758
394 NIL PUJOLRAS CAMPMAJO GER   1758
395 PATRICK MEEHAN OLO   1755
396 JOAN BOSCH BARRERA CSS   1753
397 NEUS VELASCO IZQUIERDO FOR   1752
398 SERGI NAVARRO TUDELA TOS   1751
399 MIRIAM BALLESTA LOURO SFG   1750
400 JOSEP VILANOVA PI DCT   1749
401 MARC CAMACHO CATEURA GER   1749
402 PERE BESALU JUSTICIA GER   1747
403 SUKHWINDER SINGH OLO   1747
404 EDURNE EGUSKIZAGA IBARRONDO DCT   1746
405 JOAN BLASCO VIDAL SEG   1744
406 MARIA VIDAL MASFERRER SEG   1744
407 JOSE ANTONIO MARTIN MANSILLA SEG   1739
408 DIEGO RAMAL SOLA OLO   1737
409 RAFAEL GARCIA CALLEJA SGR   1737
410 JOSEP BAHÍ BOFILL BIP   1736
411 THIERRY DIOMINE SPA   1736
412 JOSEP SABATES PLE GER   1735
413 FERNANDO TRAPE RODRIGUEZ TOD   1731
414 IAN LAFUENTE GARCIA VIB   1731
415 JOSE MARIA VEGAS CORTES VIB   1730
416 ALBERT BOADA QUINTANA CLM   1729
417 JORDI QUINTANA SERRA TOD   1724
418 QUIM CRUAÑAS VERDU FIG   1722
419 JORDI VALLHONESTA GÓNGORA HTR   1720
420 DAVID SANLLEHI VICO AEM   1719
421 RAMON PEREZ RODRIGUEZ GER   1718
422 WEIJIE CHEN OLO   1715
423 ÀNGEL TORRENT XAMANÍ HTR   1714
424 JORDI SABRIA MESTRAS SEG   1714
425 RAMON CLOTAS MARTI SEG   1714
426 JULIO VILLA CARRILLO GER   1712
427 EDMON SUFAJ ATZ   1709
428 JUAN LORENZO IGLESIAS CAMPENY HTR   1706
429 TONI DURAN PIBERNAT CSS   1706
430 JOSE GARCIA CASTANY